BenQ RD280U Profesionalni Monitor
BenQ RD280U je specijalizovani monitor dizajniran za profesionalne kreativce, sa jedinstvenim 3:2 aspect ratio-om koji omogućava bolju produktivnost pri radu sa dokumentima i kreativnim projektima. Sa preciznim IPS panelom i profesionalnim funkcijama, ovaj monitor je idealan za grafički dizajn i video montažu.
Specifikacije
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Dijagonal | 28 inča |
| Rezolucija | 3840x2560 |
| Aspect ratio | 3:2 |
| Refresh rate | 60Hz |
| Response time | 5ms |
| Panel | IPS |
| HDR podrška | HDR400 |
| Veličina | 62.3 x 48.9 cm |
| Težina | 6.8 kg |
Šta otkupljujemo
- Novo: nekorišćeno, originalno pakovanje, račun, kalibracija kablovi
- Polovno: do 2 godine, precizna kalibacija, ispravno, kompletno
Zašto prodati nama
- Besplatna procena za profesionalnu opremu
- Isplata odmah u gotovom
- Fer cena za specijalizovane monitore
- Razumemo vrednost kreativne opreme
Pozovite 063 256 206 za brzu procenu BenQ RD280U monitora.